AKO D14123 STYRING
595,00 kr. Ekskl. moms
230V 50/60Hz
1 relæudgang 16A til kompressor
1 indgang med NTC-føler (inkluderet)
monteringsmål 71x29x43 mm
Beskrivelse
Anmeldelser (0)
Q & A
| Producent | AKO |
| Type | AKO-D14123 |
| Indbygningsmål | 71×29 mm |
| Forsyning | 230 V |
| Spændingtype | AC |
| Følertype | NTC/PTC |
| Relæudgange | 1 |
| Relæudgang 1 | NO-12A(9) |
| Relæudgang 2 | – |
| Relæudgang 3 | – |
| Relæudgang 4 | – |
| Relæudgang 5 | – |
| Relæudgang 6 | – |
| Indgang 1 | NTC/PTC |
| Indgang 2 | – |
| Indgang 3 | – |
| Indgang 4 | – |
| Indgang 5 | – |
| Funktion | – |
| Anvendelse | – |
| Indbygningsdybde | 43 mm |
| Driftstype | – |
| Kapslingsklasse | IP65 |
| Konstruktionstype | – |
| Fastgørelsestype | Indbygningsversion |
| HACCP | – |
| Realtidsur | – |
| Summer intern | – |
| Leveringsomfang | inkl. 1x NTC føler |
| Grænseflade RS485 | – |
| Måleområde | -50 til 99/ 150 °C |
| Visning | 3½ cifre |
Add a review
You must be logged in to post a review
Log In
Q & A
Ask a question
There are no questions yet

Anmeldelser
There are no reviews yet