CAREL IR33C0HB00 STYRING
1.670,00 kr. Ekskl. moms
115-230V 50 / 60Hz
1 relæudgang 16A til kompressor
1 relæudgang 8A til afrimning
1 relæudgang 8A til fordamperventilatorer
1 relæudgang 8A til aux / lys
IR-sensor og urfunktion
2 NTC-føler (ikke inkluderet)
2 programmerbare digitale indgange
forreste dimension 76x34x dybde 65 mm
monteringshul 71×29 mm
Beskrivelse
Anmeldelser (0)
Q & A
| Producent | CAREL |
| Type | IR33C0HB00 |
| Indbygningsmål | 71×29 mm |
| Indbygningsdybde | 94 mm |
| Forsyning | 115/230 V |
| Spændingtype | AC |
| Følertype | NTC |
| Relæudgange | 4 |
| Relæudgang 1 | CO-16A |
| Relæudgang 2 | CO-8A(4) |
| Relæudgang 3 | CO-8A(4) |
| Relæudgang 4 | CO-8A(4) |
| Relæudgang 5 | – |
| Relæudgang 6 | – |
| Indgang 1 | NTC |
| Indgang 2 | NTC |
| Indgang 3 | DI |
| Indgang 4 | DI |
| Indgang 5 | – |
| HACCP | Ja |
| Summer intern | Ja |
| Leveringsomfang | – |
| Grænseflade RS485 | IR/RS-485 |
| Lågekontakt | – |
| Realtidsur | Ja |
| Printer | – |
| Kapslingsklasse | IP65 |
| Udførelse | – |
| Måleområde | -50 til 150 °C |
| Visning | 3 cifre |
Add a review
You must be logged in to post a review
Log In
Q & A
Ask a question
There are no questions yet


Anmeldelser
There are no reviews yet