CAREL PBIFY0EVD51 STYRING
2.165,00 kr. Ekskl. moms
230V 50 / 60Hz
1 relæudgang 12A til kompressor
1 relæudgang 8A til afrimning
1 relæudgang 8A for aux
2 digitale indgange
foran mål 182×39 mm
monteringsafstand 138×29 mm
INFRICO-konfiguration
Beskrivelse
Anmeldelser (0)
Q & A
| Producent | CAREL |
| Type | PBIFY0EVD51 |
| Indbygningsmål | 138×29 mm |
| Indbygningsdybde | 70,5 mm |
| Forsyning | 230 V |
| Spændingtype | AC |
| Følertype | NTC |
| Relæudgange | 3 |
| Relæudgang 1 | CO-12A(2) |
| Relæudgang 2 | CO-8A(4) |
| Relæudgang 3 | NO-8A(4) |
| Relæudgang 4 | – |
| Relæudgang 5 | – |
| Relæudgang 6 | – |
| Indgang 1 | NTC |
| Indgang 2 | NTC |
| Indgang 3 | DI |
| Indgang 4 | DI |
| Indgang 5 | – |
| HACCP | – |
| Summer intern | Ja |
| Leveringsomfang | inkl. 1x NTC føler |
| Grænseflade RS485 | – |
| Lågekontakt | – |
| Realtidsur | – |
| Printer | – |
| Kapslingsklasse | IP65 |
| Udførelse | – |
| Måleområde | -50 til 99 °C |
| Visning | 3½ cifre |
Add a review
You must be logged in to post a review
Log In
Q & A
Ask a question
There are no questions yet

Anmeldelser
There are no reviews yet