DIXELL XR04CX-5N0C1 STYRING
725,00 kr. Ekskl. moms
230V 50/60Hz
1 relæudgang 20A til kompressor
1 relæudgang 8A til blæser
2 føler NTC/PTC selekterbar (ikke inkluderet)
frontal dimension 74×32 dybde 50 mm
monteringshul 71×29 mm
serial output Hot Key/TTL
Beskrivelse
Anmeldelser (0)
Q & A
| Producent | DIXELL |
| Type | XR40CX-5N0C1 |
| Indbygningsmål | 71×29 mm |
| Forsyning | 230 V |
| Spændingtype | AC |
| Følertype | NTC/PTC |
| Relæudgange | 2 |
| Relæudgang 1 | NO-20A(8) |
| Relæudgang 2 | CO-8A(3) |
| Relæudgang 3 | – |
| Relæudgang 4 | – |
| Relæudgang 5 | – |
| Relæudgang 6 | – |
| Indgang 1 | NTC/PTC |
| Indgang 2 | NTC/PTC |
| Indgang 3 | DI |
| Indgang 4 | – |
| Indgang 5 | – |
| Indgang 6 | – |
| Indgang 7 | – |
| HACCP | – |
| Summer intern | – |
| Grænseflade RS485 | – |
| Lågekontakt | – |
| Realtidsur | – |
| Printer | – |
| Måleområde | -50 til 150 °C |
| Visning | 3½ cifre |
Add a review
You must be logged in to post a review
Log In
Q & A
Ask a question
There are no questions yet


Anmeldelser
There are no reviews yet