DIXELL XW30LS-5N6C3-W STYRING
1.315,00 kr. Ekskl. moms
230V 50/60Hz
dybde 48 mm
1 relæudgang 20A til kompressor – faston 6.3 mm
2 relæudgang 8A indstilbar – faston 6.3 mm
2 NTC føler (ikke inkluderet) – faston 2.8 mm
front dimension 233×38 mm
monteringshul 150×31 mm
Beskrivelse
Anmeldelser (0)
Q & A
| Producent | DIXELL |
| Type | XW30LS-5N6C3-W |
| Indbygningsmål | 150×30 mm |
| Indbygningsdybde | 48 mm |
| Forsyning | 230 V |
| Spændingtype | AC |
| Følertype | NTC |
| Relæudgange | 3 |
| Relæudgang 1 | NO-20A(8) |
| Relæudgang 2 | NO-8A(3) |
| Relæudgang 3 | NO-8A(3) |
| Relæudgang 4 | – |
| Relæudgang 5 | – |
| Relæudgang 6 | – |
| Indgang 1 | NTC |
| Indgang 2 | NTC |
| Indgang 3 | – |
| Indgang 4 | – |
| Indgang 5 | – |
| Indgang 6 | – |
| Indgang 7 | – |
| HACCP | – |
| Summer intern | – |
| Leveringsomfang | – |
| Grænseflade RS485 | – |
| Lågekontakt | – |
| Realtidsur | – |
| Printer | – |
| Kapslingsklasse | IP65 |
| Udførelse | – |
| Måleområde | -50 til 110 °C |
| Visning | 3½ cifre |
Add a review
You must be logged in to post a review
Log In
Q & A
Ask a question
There are no questions yet

Anmeldelser
There are no reviews yet