DIXELL XW60V-5N0C1 STYRING
1.325,00 kr. Ekskl. moms
230V 50 / 60Hz
dybde 59 mm
1 relæudgang 20A til kompressor – faston 6,3 mm
1 relæudgang 8A til afrimning – faston 6,3 mm
1 relæudgang 16A til ventilatorer – faston 6,3 mm
1 relæudgang 16A til lys – faston 6,3 mm
2 NTC / PTC føler (ikke inkluderet)
1 programmerbar digital input
frontal dimension 100×64 mm
monteringshul 56×72 mm
Beskrivelse
Anmeldelser (0)
Q & A
| Producent | DIXELL |
| Type | XW60V-5N0C1 |
| Indbygningsmål | 55×70 mm |
| Indbygningsdybde | 59 mm |
| Forsyning | 230 V |
| Spændingtype | AC |
| Følertype | NTC/PTC |
| Relæudgange | 4 |
| Relæudgang 1 | NO-20A(8) |
| Relæudgang 2 | CO-8A(3) |
| Relæudgang 3 | NO-8A(3) |
| Relæudgang 4 | NO-16A(5) |
| Relæudgang 5 | – |
| Relæudgang 6 | – |
| Indgang 1 | NTC/PTC |
| Indgang 2 | NTC/PTC |
| Indgang 3 | DI |
| Indgang 4 | – |
| HACCP | – |
| Summer intern | – |
| Leveringsomfang | – |
| Grænseflade RS485 | – |
| Lågekontakt | – |
| Realtidsur | – |
| Printer | – |
| Kapslingsklasse | IP65 |
| Udførelse | – |
| Måleområde | -50 til 150 °C |
| Visning | 3½ cifre |
Add a review
You must be logged in to post a review
Log In
Q & A
Ask a question
There are no questions yet

Anmeldelser
There are no reviews yet