EBM PAPST 3656 Aksial ventilator 92x92x38 mm. med kugleleje
450,00 kr. Ekskl. moms
230V 50Hz 12W 2700rpm
92x92x38 mm
Med kugleleje
Beskrivelse
Anmeldelser (0)
Q & A
| Længde | 92 mm |
| Bredde | 92 mm |
| Højde | 38 mm |
| Spænding | 230VAC |
| Frekvens | 50 Hz |
| Effekt | 12 W |
| Leje | Kugleleje |
| Producent-nr. | 3656 |
| Tilslutning | Kabel 310mm |
| Producent | ebm-papst |
Add a review
You must be logged in to post a review
Log In
Q & A
Ask a question
There are no questions yet


Anmeldelser
There are no reviews yet