ELIWELL EWEM 243 STRØMMODUL
800,00 kr. Ekskl. moms
230V 50/60Hz
4 afsætningsrelæ 15-10-8-8A
2 NTC/PTC føler (ikke inkluderet)
telefonstik, der skal tilsluttes til kontrol
module IS974LX
størrelse 70x85x53 mm
Beskrivelse
Anmeldelser (0)
Q & A
| Producent | ELIWELL |
| Type | EWEM243 |
| Model | DS440000DC702 |
| Indbygningsmål | 70×85 mm |
| Forsyning | 230 V |
| Spændingtype | AC |
| Følertype | NTC/PTC |
| Relæudgange | 4 |
| Relæudgang 1 | NO-15A(12) |
| Relæudgang 2 | CO-10A(7) |
| Relæudgang 3 | NO-16A(8) |
| Relæudgang 4 | NO-16A(8) |
| Relæudgang 5 | – |
| Relæudgang 6 | – |
| Indgang 1 | NTC/PTC |
| Indgang 2 | NTC/PTC |
| Indgang 3 | – |
| Indgang 4 | – |
| Indgang 5 | – |
| Indbygningsdybde | 61 mm |
| HACCP | – |
| Realtidsur | – |
| Summer intern | – |
| Grænseflade RS485 | Ja |
| Måleområde | -55 til 150 °C |
| Visning | – |
Add a review
You must be logged in to post a review
Log In
Q & A
Ask a question
There are no questions yet

Anmeldelser
There are no reviews yet