ELIWELL ID PLUS 961 STYRING
965,00 kr. Ekskl. moms
230V 50/60Hz
1 relæudgang 2 hk til kompressor
1 valgbar NTC / PTC / PT1000 føler (ikke inkluderet)
1 programmerbar digital / temperaturindgang
pause afrimning
TTL-input til kopikortforbindelse
frontmål 74x32x dybde 59 mm
monteringshul 71×29 mm
Beskrivelse
Anmeldelser (0)
Q & A
| Producent | ELIWELL |
| Type | IDPlus 961 |
| Model | IDP17D0700000 |
| Indbygningsmål | 71×29 mm |
| Forsyning | 230 V |
| Spændingtype | AC |
| Følertype | NTC/PTC/Pt1000 |
| Relæudgange | 1 |
| Relæudgang 1 | NO-12A(12) |
| Relæudgang 2 | – |
| Relæudgang 3 | – |
| Relæudgang 4 | – |
| Relæudgang 5 | – |
| Relæudgang 6 | – |
| Indgang 1 | NTC/PTC/Pt1000 |
| Indgang 2 | – |
| Indgang 3 | – |
| Indgang 4 | – |
| Indgang 5 | – |
| Frontmål | 74×32 mm |
| Indbygningsdybde | 67 mm |
| Kapslingsklasse | IP65 |
| Realtidsur | – |
| Summer intern | – |
| Måleområde | -55 til 150 °C |
| Visning | 3½ cifre |
Add a review
You must be logged in to post a review
Log In
Q & A
Ask a question
There are no questions yet


Anmeldelser
There are no reviews yet