230V 50/60Hz 1 relæudgang 16A til kompressor 1 relæudgang 8A til afrimning 1 relæudgang 5A til ventilator 1 indstilleligt digitalt indgang 2 NTC / PTC-føler (ikke inkluderet) energibesparende funktioner seriel port TTL MODBUS frontmål 180x38x dybde 44 mm monteringshul 138x29 mm
EVCO EV3294N9 STYRING
230V 50/60Hz
1 relæudgang 16A til kompressor
1 relæudgang 8A til afrimning
1 relæudgang 5A til ventilatorer
1 relæudgang 5A til aux
2 føler PTC / NTC kan vælges (ikke inkluderet)
2 mikro dør / multifunktions digital indgang
dør TTL MODBUS
dimension 75x33x59 mm
monteringshul 71×29 mm
| Producent | EVCO |
| Type | EV3294N9 |
| Indbygningsmål | 71×29 mm |
| Forsyning | 115-230 V |
| Spændingtype | AC |
| Følertype | NTC/PTC |
| Relæudgange | 4 |
| Relæudgang 1 | NO-16A |
| Relæudgang 2 | NO-8A |
| Relæudgang 3 | NO-5A |
| Relæudgang 4 | NO-5A |
| Relæudgang 5 | – |
| Relæudgang 6 | – |
| Indgang 1 | NTC/PTC |
| Indgang 2 | NTC/PTC |
| Indgang 3 | NTC/PTC/DI |
| Indgang 4 | DI |
| Indgang 5 | – |
| Frontmål | 75×33 mm |
| Indbygningsdybde | 59 mm |
| HACCP | Ja |
| Realtidsur | Ja |
| Summer intern | Ja |
| Optøningsfunktion | Ja |
| Visning | 2½ cifre |

Anmeldelser
There are no reviews yet