FØLER NTC 4000 mm PVC
180,00 kr. Ekskl. moms
temperatur område -30 80 °C
føler ø 6×20 mm
Beskrivelse
Anmeldelser (0)
Q & A
| Følertype | NTC 10kOhm |
| Kabel | PVC |
| Følertemperatur | -40 til 110 °C |
| Kabeltemperatur | -10 til 100 °C |
| Tilslutning | med 2 ledere |
| Gevindstørrelse | – |
| Føler | ø6x20mm |
| Kabellængde | 4 m |
Add a review
You must be logged in to post a review
Log In
Q & A
Ask a question
There are no questions yet

Anmeldelser
There are no reviews yet