KOMPRESSOR CUBIGEL GL60AA/GVM57AA LBP
1.280,00 kr. Ekskl. moms
GL60AA
220/240V 50Hz
power 1/6 Hp, displacement 5.46 cc
gas R134a LBP
Erstatning for Secop GVM57AA
Komplet med startudstyr
Beskrivelse
Anmeldelser (0)
Q & A
| Kølemiddel | R134a |
| Type | GL60AA |
| Spænding | 220-240 V |
| Frekvens | 50 Hz |
| Anvendelse | LBP |
| Vægt | 9,1 kg |
| Effekt | 1/6 HP |
| Effektforbrug | 126 W |
| Slagvolumen | 5,99 cm³ |
| Motorsystem | RSIR |
| Højde | 175 mm |
| Effekt ved -30°C | 98 W |
| Effekt ved -25°C | 135 W |
| Effekt ved -20°C | 178 W |
| Effekt ved -15°C | 227 W |
| Effekt ved -10°C | 283 W |
| Effekt ved -5°C | – W |
| Effekt ved 0°C | – W |
| Effekt ved 5°C | – W |
| Effekt ved 10°C | – W |
| Testprocedure | ASHRAE |
| Omgivelsestemperatur maks. | 43 °C |
Add a review
You must be logged in to post a review
Log In
Q & A
Ask a question
There are no questions yet


Anmeldelser
There are no reviews yet