KOMPRESSOR CUBIGEL GLY12RAa
1.735,00 kr. Ekskl. moms
220/240V 50Hz
power 1/3Hp. displacement 10.7 cc
gas R134a HMBP
Komplet med startudstyr
Beskrivelse
Anmeldelser (0)
Q & A
| Kølemiddel | R134a |
| Type | GLY12RAa |
| Spænding | 220-240 V |
| Frekvens | 50 Hz |
| Anvendelse | HMBP |
| Konstruktionstype | fuld hermetisk |
| Vægt | 11,2 kg |
| Effekt | 1/3 HP |
| Slagvolumen | 10,7 cm³ |
| Motorsystem | CSIR |
| Højde | 203,6 mm |
| Effekt ved -30°C | – W |
| Effekt ved -25°C | 143 W |
| Effekt ved -20°C | 194 W |
| Effekt ved -15°C | 259 W |
| Effekt ved -10°C | 339 W |
| Effekt ved -5°C | 432 W |
| Effekt ved 0°C | 539 W |
| Effekt ved 5°C | 661 W |
| Effekt ved 10°C | 796 W |
| Testprocedure | ASHRAE |
| Omgivelsestemperatur maks. | 43 °C |
Add a review
You must be logged in to post a review
Log In
Q & A
Ask a question
There are no questions yet

Anmeldelser
There are no reviews yet