KOMPRESSOR EMBRACO EMT2121GK CSIR
1.815,00 kr. Ekskl. moms
220/240V 50Hz
power 1/4L Hp, displacement 5.20 cc
gas R404a/R507 LBP
ASPERA
Komplet med startudstyr
Beskrivelse
Anmeldelser (0)
Q & A
| Kølemiddel | R404a/R507 |
| Type | EMT2121GK |
| Spænding | 220-240 V |
| Frekvens | 50 Hz |
| Anvendelse | LBP |
| Vægt | 7,8 kg |
| Effekt | 1/3 HP |
| Slagvolumen | 5,2 cm³ |
| Motorsystem | CSIR |
| Højde | 166 mm |
| Effekt ved -30°C | 204 W |
| Effekt ved -25°C | 258 W |
| Effekt ved -20°C | 322 W |
| Effekt ved -15°C | 398 W |
| Effekt ved -10°C | 565 W |
| Effekt ved -5°C | – W |
| Effekt ved 0°C | – W |
| Effekt ved 5°C | – W |
| Effekt ved 10°C | – W |
| Testprocedure | ASHRAE |
Add a review
You must be logged in to post a review
Log In
Q & A
Ask a question
There are no questions yet

Anmeldelser
There are no reviews yet