KOMPRESSOR EMBRACO EMT6160Z CSIR
1.899,00 kr. Ekskl. moms
220/240V 50Hz
power 1/5 Hp, displacement 6.76 cc
gas R134a HMBP
ASPERA
Komplet med startudstyr
Beskrivelse
Anmeldelser (0)
Q & A
| Kølemiddel | R134a |
| Type | EMT6160Z |
| Spænding | 220-240 V |
| Frekvens | 50 Hz |
| Anvendelse | HBP |
| Vægt | 7,8 kg |
| Effekt | 1/4 HP |
| Slagvolumen | 6,76 cm³ |
| Motorsystem | CSIR |
| Højde | 166 mm |
| Effekt ved -30°C | – W |
| Effekt ved -25°C | – W |
| Effekt ved -20°C | – W |
| Effekt ved -15°C | 325 W |
| Effekt ved -10°C | 412 W |
| Effekt ved -5°C | 513 W |
| Effekt ved 0°C | 630 W |
| Effekt ved 5°C | 762 W |
| Effekt ved 10°C | 910 W |
| Omgivelsestemperatur maks. | 45 °C |
Add a review
You must be logged in to post a review
Log In
Q & A
Ask a question
There are no questions yet

Anmeldelser
There are no reviews yet