220/240V 50Hz power 1/8 Hp - displacement 7.23 cc gas R600a LBP ASPERA Komplet med startudstyr
KOMPRESSOR EMBRACO EMX32CLC
1.750,00 kr. Ekskl. moms
220/240V 50Hz
power 1/10 Hp – displacement 5.96 cc
gas R600a LBP
Komplet med startudstyr
Beskrivelse
Anmeldelser (0)
Q & A
| Kølemiddel | R600a |
| Type | EMX32CLC |
| Spænding | 220-240 V |
| Frekvens | 50 Hz |
| Anvendelse | LBP |
| Vægt | 7,6 kg |
| Slagvolumen | 5,96 cm³ |
| Motorsystem | RSCR |
| Højde | 180 mm |
Add a review
You must be logged in to post a review
Log In
Q & A
Ask a question
There are no questions yet


Anmeldelser
There are no reviews yet