KOMPRESSOR EMBRACO NEK2150GK CSIR
2.475,00 kr. Ekskl. moms
220/240V, 50Hz
power 1/2 Hp, displacement 12.12 cc
gas R404a/R507 LBP
ASPERA
Komplet med startudstyr
Beskrivelse
Anmeldelser (0)
Q & A
| Kølemiddel | R404a/R507 |
| Type | NEK2150GK |
| Spænding | 220-240 V |
| Frekvens | 50 Hz |
| Anvendelse | LBP |
| Vægt | 11,6 kg |
| Effekt | 1/2 HP |
| Slagvolumen | 12,12 cm³ |
| Motorsystem | CSIR |
| Højde | 206 mm |
| Effekt ved -30°C | 408 W |
| Effekt ved -25°C | 522 W |
| Effekt ved -20°C | 657 W |
| Effekt ved -15°C | 814 W |
| Effekt ved -10°C | 995 W |
| Effekt ved -5°C | – W |
| Effekt ved 0°C | – W |
| Effekt ved 5°C | – W |
| Effekt ved 10°C | – W |
| Testprocedure | EN 12900 |
Add a review
You must be logged in to post a review
Log In
Q & A
Ask a question
There are no questions yet

Anmeldelser
There are no reviews yet