220/230V 50Hz power 1 Hp - displacement 33.80 cc gas R134a HMBP 107B0701-HST DANFOSS Komplet med startudstyr
KOMPRESSOR SECOP GS26MFX
6.045,00 kr. Ekskl. moms
220/230V 50Hz power 3/4 Hp – displacement 26,30 cc
gas R134a HMBP 107B0700-HST DANFOSS
Komplet med startudstyr
Beskrivelse
Anmeldelser (0)
Q & A
| Kølemiddel | R134a |
| Type | GS26MFX |
| Spænding | 220-240 V |
| Frekvens | 50 Hz |
| Anvendelse | HMBP |
| Vægt | 19,1 kg |
| Effekt | 3/4 HP |
| Slagvolumen | 26,3 cm³ |
| Motorsystem | CSR |
| Effekt ved -30°C | – W |
| Effekt ved -25°C | – W |
| Effekt ved -20°C | 754 W |
| Effekt ved -15°C | 989 W |
| Effekt ved -10°C | 1266 W |
| Effekt ved -5°C | 1591 W |
| Effekt ved 0°C | 1970 W |
| Effekt ved 5°C | 2411 W |
| Effekt ved 10°C | – W |
| Testprocedure | – |
Add a review
You must be logged in to post a review
Log In
Q & A
Ask a question
There are no questions yet

Anmeldelser
There are no reviews yet