220/230V 50Hz power 1 Hp - displacement 33.80 cc gas R134a HMBP 107B0701-HST DANFOSS Komplet med startudstyr
KOMPRESSOR SECOP NL8.4MF
2.080,00 kr. Ekskl. moms
220/240V 50/60Hz
power 1/4 Hp – displacement 8.35 cc
gas R134a MBP
DANFOSS 105G6879
Komplet med startudstyr
Beskrivelse
Anmeldelser (0)
Q & A
| Kølemiddel | R134a |
| Type | NL8.4MF |
| Spænding | 220-240 V |
| Frekvens | 50 Hz |
| Anvendelse | HMBP |
| Konstruktionstype | fuld hermetisk |
| Vægt | 10,5 kg |
| Effekt | 1/4 HP |
| Slagvolumen | 8,35 cm³ |
| Motorsystem | RSIR/CSIR |
| Højde | 197 mm |
| Effekt ved -25°C | – W |
| Effekt ved -20°C | 235 W |
| Effekt ved -15°C | 305 W |
| Effekt ved -10°C | 390 W |
| Effekt ved -5°C | 491 W |
| Effekt ved 0°C | 610 W |
| Effekt ved 5°C | 749 W |
| Effekt ved 10°C | 912 W |
| Testprocedure | ASHRAE |
Add a review
You must be logged in to post a review
Log In
Q & A
Ask a question
There are no questions yet


Anmeldelser
There are no reviews yet