220/230V 50Hz power 1/3 Hp - displacement 10,29 cc gas R404a/R507 LBP 104L2533-HST DANFOSS Komplet med startudstyr
KOMPRESSOR SECOP NL8,4CLX
2.160,00 kr. Ekskl. moms
220/230V 50Hz power 1/4 Hp – displacement 8,35 cc
gas R404a/R507 LBP 105F3800-HST DANFOSS
Komplet med startudstyr
Beskrivelse
Anmeldelser (0)
Q & A
| Kølemiddel | R404a/R507 |
| Type | NL8.4CLX |
| Spænding | 220-240 V |
| Frekvens | 50 Hz |
| Anvendelse | LBP |
| Vægt | 10,51 kg |
| Effekt | 1/4 HP |
| Slagvolumen | 8,35 cm³ |
| Motorsystem | RSIR/CSIR |
| Effekt ved -30°C | 254 W |
| Effekt ved -25°C | 434 W |
| Effekt ved -20°C | 549 W |
| Effekt ved -15°C | 683 W |
| Effekt ved -10°C | 838 W |
| Effekt ved -5°C | 1015 W |
| Effekt ved 0°C | – W |
| Effekt ved 5°C | – W |
| Effekt ved 10°C | – W |
| Testprocedure | ASHRAE |
Add a review
You must be logged in to post a review
Log In
Q & A
Ask a question
There are no questions yet

Anmeldelser
There are no reviews yet