220/230V 50Hz power 5/8 Hp - displacement 15,28 cc gas R404a/R507 HMBP 104L2869-HST DANFOSS Komplet med startudstyr
KOMPRESSOR SECOP SC12CLX.2
2.920,00 kr. Ekskl. moms
220/230V 50/60Hz
power supply 3/8 HP – displacement12.87 cc
gas R404a/R507 LBP
104L2697-HST DANFOSS
Komplet med startudstyr
Beskrivelse
Anmeldelser (0)
Q & A
| Kølemiddel | R404a/R507 |
| Type | SC12CLX.2 |
| Spænding | 220-240 V |
| Frekvens | 50/60 Hz |
| Anvendelse | LBP |
| Vægt | 13,7 kg |
| Effekt | 3/8 HP |
| Slagvolumen | 12,87 cm³ |
| Motorsystem | CSIR |
| Højde | 219 mm |
| Effekt ved -30°C | 430 W |
| Effekt ved -25°C | 472 W |
| Effekt ved -20°C | 555 W |
| Effekt ved -15°C | 624 W |
| Effekt ved -10°C | 654 W |
| Effekt ved -5°C | – W |
| Effekt ved 0°C | – W |
| Effekt ved 5°C | – W |
| Effekt ved 10°C | – W |
| Testprocedure | ASHRAE (50Hz) |
Add a review
You must be logged in to post a review
Log In
Q & A
Ask a question
There are no questions yet

Anmeldelser
There are no reviews yet