220/230V 50Hz power 3/8 Hp - displacement 15,28 cc gas R134a HMBP 104G8501-HST DANFOSS Komplet med startudstyr
KOMPRESSOR SECOP SC18G
2.955,00 kr. Ekskl. moms
220/230V 50/60Hz
power 1/2 Hp – displacement 17.70 cc
gas R134a HMBP
104G8820-HST DANFOSS
Komplet med startudstyr
Beskrivelse
Anmeldelser (0)
Q & A
| Kølemiddel | R134a |
| Type | SC18G |
| Spænding | 220-240 V |
| Frekvens | 50 Hz |
| Anvendelse | HMBP |
| Konstruktionstype | fuld hermetisk |
| Vægt | 13,7 kg |
| Effekt | 1/2 HP |
| Effektforbrug | 495 W |
| Slagvolumen | 17,7 cm³ |
| Motorsystem | CSIR |
| Højde | 219 mm |
| Effekt ved -30°C | – W |
| Effekt ved -25°C | 348 W |
| Effekt ved -20°C | 485 W |
| Effekt ved -15°C | 649 W |
| Effekt ved -10°C | 844 W |
| Effekt ved -5°C | 1074 W |
| Effekt ved 0°C | 1343 W |
| Effekt ved 5°C | 1655 W |
| Effekt ved 10°C | 2014 W |
| Testprocedure | ASHRAE |
Add a review
You must be logged in to post a review
Log In
Q & A
Ask a question
There are no questions yet


Anmeldelser
There are no reviews yet