Kompressor Tecumseh AE4440U
2.865,00 kr. Ekskl. moms
Tecumseh kompressor AE4440U
Kølemiddel R290
Spænding 220-240V 50Hz
Komplet med startudstyr
Beskrivelse
Q & A
| type | AE4440U |
| weight | 10 kg |
| power | 1/3 HP |
| cylinder capacity | 8,02 cm³ |
| motor system | CSIR |
| frequency | 50 Hz |
| voltage | 220-240 V |
| refrigerant | R290 |
| application | HMBP |
| weight | 0,001 kg |
Q & A
Ask a question
There are no questions yet





