KOMPRESSOR TECUMSEH AE4450Y CSIR
2.590,00 kr. Ekskl. moms
220/240V 50Hz
power 3/8 Hp, displacement 13.2 cc
gas R134a HMBP
Komplet med startudstyr
Beskrivelse
Anmeldelser (0)
Q & A
| Kølemiddel | R134a |
| Type | AE4450Y-FZ |
| Spænding | 220-240 V |
| Frekvens | 50 Hz |
| Anvendelse | HBP |
| Konstruktionstype | fuld hermetisk |
| Vægt | 11,5 kg |
| Effekt | 3/8 HP |
| Slagvolumen | 13,2 cm³ |
| Motorsystem | CSIR |
| Højde | 206 mm |
| Effekt ved -30°C | – W |
| Effekt ved -25°C | – W |
| Effekt ved -20°C | – W |
| Effekt ved -15°C | 526 W |
| Effekt ved -10°C | 672 W |
| Effekt ved -5°C | 843 W |
| Effekt ved 0°C | 1042 W |
| Effekt ved 5°C | 1273 W |
| Effekt ved 10°C | 1540 W |
| Testprocedure | EN 12900 |
Add a review
You must be logged in to post a review
Log In
Q & A
Ask a question
There are no questions yet


Anmeldelser
There are no reviews yet