KOMPRESSOR TECUMSEH CAJ2440Z/R CSR
5.445,00 kr. Ekskl. moms
220/240V 50Hz
Rotalock suction connection
power 1 Hp. displacement 22.8 cc
gas R404a/R507 LBP
Komplet med startudstyr
Beskrivelse
Anmeldelser (0)
Q & A
| Kølemiddel | R404a/R507 |
| Type | CAJ2440Z/R |
| Spænding | 220-240 V |
| Frekvens | 50 Hz |
| Anvendelse | LBP |
| Vægt | 22 kg |
| Effekt | 1 HP |
| Slagvolumen | 21 cm³ |
| Motorsystem | CSR |
| Effekt ved -30°C | 647 W |
| Effekt ved -25°C | 870 W |
| Effekt ved -20°C | 1135 W |
| Effekt ved -15°C | 1446 W |
| Effekt ved -10°C | 1807 W |
| Effekt ved -5°C | – W |
| Effekt ved 0°C | – W |
| Effekt ved 5°C | – W |
| Effekt ved 10°C | – W |
| Testprocedure | EN 12900 |
Add a review
You must be logged in to post a review
Log In
Q & A
Ask a question
There are no questions yet


Anmeldelser
There are no reviews yet