KOMPRESSOR TECUMSEH CAJ4492Y/R CSIR
5.495,00 kr. Ekskl. moms
220/240V 50Hz
Rotalock suction connection
power 3/4 Hp. displacement 26 cc
gas R134a HMBP
Komplet med startudstyr
Beskrivelse
Anmeldelser (0)
Q & A
| Kølemiddel | R134a |
| Type | CAJ4492Y/R |
| Spænding | 220-240 V |
| Frekvens | 50 Hz |
| Anvendelse | HMBP |
| Vægt | 22 kg |
| Effekt | 3/4 HP |
| Slagvolumen | 25,95 cm³ |
| Motorsystem | CSIR |
| Højde | 271 mm |
| Effekt ved -30°C | – W |
| Effekt ved -25°C | – W |
| Effekt ved -20°C | – W |
| Effekt ved -15°C | 584 W |
| Effekt ved -10°C | 871 W |
| Effekt ved -5°C | 1215 W |
| Effekt ved 0°C | 1617 W |
| Effekt ved 5°C | 2078 W |
| Effekt ved 10°C | – W |
Add a review
You must be logged in to post a review
Log In
Q & A
Ask a question
There are no questions yet

Anmeldelser
There are no reviews yet