KOMPRESSOR TECUMSEH TAJ4511Y/S
6.320,00 kr. Ekskl. moms
400V 50Hz
welding inlet connection
power 1 Hp. displacement 32.7 cc
gas R134a HMBP
Komplet med startudstyr
Beskrivelse
Anmeldelser (0)
Q & A
| Kølemiddel | R134a |
| Type | TAJ4511Y/S |
| Spænding | 400 V |
| Frekvens | 50 Hz |
| Anvendelse | HMBP |
| Vægt | 21 kg |
| Effekt | 1 HP |
| Slagvolumen | 32,7 cm³ |
| Motorsystem | 3-faset |
| Effekt ved -30°C | – W |
| Effekt ved -25°C | 779 W |
| Effekt ved -20°C | 1090 W |
| Effekt ved -15°C | 1454 W |
| Effekt ved -10°C | 1882 W |
| Effekt ved -5°C | 2381 W |
| Effekt ved 0°C | 2963 W |
| Effekt ved 5°C | 3635 W |
| Effekt ved 10°C | 4408 W |
Add a review
You must be logged in to post a review
Log In
Q & A
Ask a question
There are no questions yet


Anmeldelser
There are no reviews yet