230V 50Hz 60W hose-end fitting ø 17 mm
PUMP FIR 4240.2301 ELECTRIC
1.600,00 kr. Ekskl. moms
220/240V 50/60Hz 120W 0.6A
hose-end fitting ø 22 mm
Beskrivelse
Anmeldelser (0)
Q & A
| Producent | FIR |
| Type | 4240.2301 |
| Effekt | 120 W |
| Spænding | 230 V |
| Frekvens | 50/60 Hz |
| Diameter indgang | 22 mm |
| Diameter udgang | 22 mm |
| Længde | 260 mm |
| Bevægelsesretning | venstre |
| Kondensator | 5 µF |
Add a review
You must be logged in to post a review
Log In
Q & A
Ask a question
There are no questions yet

Anmeldelser
There are no reviews yet