

- Hurtig levering - 1-3 dages levering
- Fri fragt- over 900 kr ekskl. moms - Gælder kun Danmark
- Sikkerhed - Køb sikkert
Hvorfor Coolparts?
- Specialiseret udvalg
- Hurtig levering
- God kundetilfredshed
- Placering og tilgængelighed
Beskrivelse
Anmeldelser (0)
Q & A
| Producent | REBO |
| Type | MH50F |
| Effekt | 60 W |
| Spænding | 230 V |
| Frekvens | 50 Hz |
| Diameter udgang | 20 mm |
| Længde | 110 mm |
| Bevægelsesretning | venstre |
| Anvendelse | til maskine til isterninger |
Add a review
You must be logged in to post a review
Log In
Q & A
Ask a question
There are no questions yet
Udforsk mere
Varenummer:C00398
230V 100W 50Hz
connection ø 12.5 mm
Varenummer:C00412
60W 230V 50Hz 0,8A
connection ø 18 mm
Varenummer:C00421
with PTFE rotating mechanical seal with basis
of aliminium
100W 230V 50Hz
connections ø 24 mm
for old models
Varenummer:C00414
60W 230V 50Hz 0,8A cl.B
connections ø 18 mm
Varenummer:C00418
30W 230V 50Hz cl.B
connections ø 13 mm
Alternative GRE 620433-00
Varenummer:C00415
30W 230V 50Hz
connections ø 13 mm
Anmeldelser
There are no reviews yet