PUMP KITASHIBA ASP 25CP ELECTRIC
3.300,00 kr. Ekskl. moms
100V 50/60Hz 26/30W
connections ø 14 and 16 mm
Beskrivelse
Anmeldelser (0)
Q & A
| Producent | KITASHIBA |
| Type | LMP-25CP |
| Effekt | 26/30 W |
| Spænding | 100 V |
| Frekvens | 50/60 Hz |
| Diameter indgang | 16 mm |
| Diameter udgang | 14 mm |
| Længde | 140 mm |
| Anvendelse | til ismaskine |
Add a review
You must be logged in to post a review
Log In
Q & A
Ask a question
There are no questions yet

Anmeldelser
There are no reviews yet