RANCO K50 L3019 TERMOSTAT erstattet af K50-P110
275,00 kr. Ekskl. moms
K50 L3019 er erstattet af K50-P1110
2 kontakter 6A 250V
kapillær 1200 mm
KOLD -23 ° C – VARMT 2 ° C
D skaft ø 6×4,6 mm
Beskrivelse
Anmeldelser (0)
Q & A
| operating temperature range | -23 up to +2 °C |
| probe diameter | 2 mm |
| capillary pipe length | 1200 mm |
| version | kit |
| application | for fridge |
| type | K50-P1110 |
| producer | RANCO |
| weight | 0,123 kg |
Add a review
You must be logged in to post a review
Log In
Q & A
Ask a question
There are no questions yet


Anmeldelser
There are no reviews yet