Skyllepumpe Olympia T.33PRS 230V
1.995,00 kr. Ekskl. moms
Skyllepumpe Olympia T.33PRS 230V
50Hz 1 phase 0,25kW L 185mm
Indløb ø15 mm
udløb ø 14 mm
passer til Dihr,Kromo,Olis,Rhima,Rosinox,Metos.
HT12OPTIMA-115E
LP1S5PLUS-123E, LP1S8-117E, LP2SPLUS-118E
Beskrivelse
Anmeldelser (0)
Q & A
| type | T.33PRS |
| frequency | 50 Hz |
| power | 0,25 kW |
| voltage | 230 V |
| inlet diameter | 15mm |
| outlet diameter | 14mm |
| phases | 1 |
| rotation direction | right |
| length | 185 mm |
| capacitor | 8 µF |
| producer | OLYMPIA |
Add a review
You must be logged in to post a review
Log In
Q & A
Ask a question
There are no questions yet

Anmeldelser
There are no reviews yet