TRÅDHYLDE plastik belagt GN 1/1 530×325 mm
330,00 kr. Ekskl. moms
Grå farve
Beskrivelse
Anmeldelser (0)
Q & A
| Bredde | 325 mm |
| Dybde | 530 mm |
| Højde | 12 mm |
| Materiale | Stål med plastikbelægning |
| Trådtykkelse ramme | 10 mm |
| Trådtykkelse længdetråde | 5 mm |
| Antal tværforbindelsesstykker | 1 |
| Farve | grå |
| passer til | SL-D |
Add a review
You must be logged in to post a review
Log In
Q & A
Ask a question
There are no questions yet

Anmeldelser
There are no reviews yet