TRYK-KNAP PANEL 0-I HVID-SORT 15A 500V
560,00 kr. Ekskl. moms
MOELLER-EATON – med LED blinklys 12/30V
1 NC kontakt
1 INGEN kontakt
monteringshul ø 22 mm
Beskrivelse
Anmeldelser (0)
Q & A
| Indbygningsmål | ø22mm |
| Farve | sort/hvid |
| Funktion | 1NO/1NC/lampe |
| Spænding | 230 V |
| Skifteeffekt | 6 A |
| belyst | belyst |
| med beskyttelsesskærm | – |
| Symbol | 0-1 |
| Tilslutning | Skruetilslutning |
| Omgivelsestemperatur maks. | 70 °C |
| Kapslingsklasse | IP40 |
| Konstruktionstype | – |
| LED-visningstrin (AC) | 12-30 |
Add a review
You must be logged in to post a review
Log In
Q & A
Ask a question
There are no questions yet


Anmeldelser
There are no reviews yet