TVÆRSTRØMS VENTILATOR 120 mm RH
360,00 kr. Ekskl. moms
25W 230V 50/60Hz – ø 60 mm
operating temperature -30° 100°C
Beskrivelse
Anmeldelser (0)
Q & A
| producer | COPREL |
| type | TFR 120/20-1RFN HT |
| roller diameter | 60 mm |
| roller length | 120 mm |
| laminated core thickness | 20 mm |
| motor position | right |
| supply | 230V 50/60Hz |
| power | 25 W |
| application | universal |
| bearing | silicone |
| connection | male faston 6.3mm |
Add a review
You must be logged in to post a review
Log In
Q & A
Ask a question
There are no questions yet


Anmeldelser
There are no reviews yet